Ga naar inhoud

topgazon.nl

Is topgazon.nl betrouwbaar?

Uitkomst: Voldoet aan onze controles

WebshopCheck.nl controleerde topgazon.nl op 18 augustus 2026 op 22 punten.

Wij hebben nagegaan of dit een echt bedrijf is, of je beschermd bent als je hier koopt en of de site je probeert te misleiden. Deze webshop komt daar doorheen.

  • Geslaagd: KVK-registratie: Geverifieerd
  • Geslaagd: Domeinleeftijd: 19 jaar en 6 maanden
  • Geslaagd: Retourbeleid: Aanwezig

Alle controles voor topgazon.nl

Is topgazon.nl een echt bedrijf?

Word ik beschermd als ik bij topgazon.nl koop?

Probeert topgazon.nl mij te misleiden?

Gegevens op topgazon.nl

Bedrijfsnaam
Top Gazon B.V.
KVK-nummer (op site)
93463049
BTW-nummer
NL866412050B01
Adres (op site)
Borgerderstraat 1A, 9449 PA Nooitgedacht, Drenthe
Platform
WooCommerce
Domein geregistreerd
16 februari 2007

topgazon.nl op Trustpilot

Beoordelingen van bezoekers op Trustpilot, ter informatie. Dit is niet een van onze controles en telt niet mee in de uitkomst hierboven.

3.8 / 5

2 beoordelingen

Bekijk op Trustpilot →

Ook gecontroleerd

Bekijk wat onze controles bij andere webshops in tuin en buitenleven vonden.

Alle gecontroleerde webshops in tuin en buitenleven

Ben jij de eigenaar van topgazon.nl? Meld een fout

Dit resultaat is een geautomatiseerde momentopname op basis van publieke informatie (18 augustus 2026). Onze scanner kan fouten maken of informatie missen. Meer over hoe het werkt