Ga naar inhoud

uwcartridgewinkel.nl

Is uwcartridgewinkel.nl betrouwbaar?

Uitkomst: Voldoet aan onze controles

WebshopCheck.nl controleerde uwcartridgewinkel.nl op 19 augustus 2026 op 22 punten.

Wij hebben nagegaan of dit een echt bedrijf is, of je beschermd bent als je hier koopt en of de site je probeert te misleiden. Deze webshop komt daar doorheen.

  • Aandachtspunt: Aantal beoordelingen: Niet terug te vinden
  • Geslaagd: KVK-registratie: Geverifieerd
  • Geslaagd: Domeinleeftijd: 15 jaar en 3 maanden

Alle controles voor uwcartridgewinkel.nl

Is uwcartridgewinkel.nl een echt bedrijf?

Word ik beschermd als ik bij uwcartridgewinkel.nl koop?

Probeert uwcartridgewinkel.nl mij te misleiden?

Gegevens op uwcartridgewinkel.nl

Bedrijfsnaam
UwCartridgeWinkel B.V.
KVK-nummer (op site)
57597278
BTW-nummer
NL852650802B01
Adres (op site)
St. Janstraat 14, 6595 AC Ottersum
Platform
Shopify
Domein geregistreerd
12 mei 2011
YouTube
Kanaal

uwcartridgewinkel.nl op Trustpilot

Beoordelingen van bezoekers op Trustpilot, ter informatie. Dit is niet een van onze controles en telt niet mee in de uitkomst hierboven.

4.5 / 5

406 beoordelingen

Bekijk op Trustpilot →

Ook gecontroleerd

Bekijk wat onze controles bij andere webshops vonden.

Ben jij de eigenaar van uwcartridgewinkel.nl? Meld een fout

Dit resultaat is een geautomatiseerde momentopname op basis van publieke informatie (19 augustus 2026). Onze scanner kan fouten maken of informatie missen. Meer over hoe het werkt